неділя, 24 січня 2016 р.

Альбом "Осінні історії", перший розворот

Уфф, виконала перше завдання проекту, як то кажуть - перший раз в перший клас! 
Взагалі-то, хотіла спершу зробити альбом з фотографіями доньки минулої осені, 2015 року. Але куплена заготовка на 6 розворотів містила аж 9 аркушів картону! Тож передивившись ще раз фото, вирішила зробити "Осінні історії" Катрусі за усі п"ять років. Тим більше, що й день народження в неї восени. Отже, циферки означатимуть кількість років :)
Альбомчик в мене буде невеличкий, 20х15 см, та сподіваюсь в нього вмістити приблизно 50 фотознімків. Папір осінньої гамми, з кількох колекцій, на цьому розвороті - BellaBLVD.

Першим завданням було використання чіпбордів.

На лівій сторінці в мене чіпік буде використано як рамку для маленького фото.
Пофарбований у фіолетовий колір, аби підтримати фіолетові бульбашки з правої сторони (і кольори шапки з шарфом з фотографій :)))

Розміщу тут 2 маленькі фотографії.

На сторінці справа повторила форму чіпборду на власноруч вирізаній висічці:)   Зверху наклеїла чіпік-цифру. Чіпік-стрілочка показує, що ця сторінка відкривається вгору. Ці чіпборди залишила натуральними.

Тут планую розмістити 3 фотографії 10х15.Отака вийшла розкривашка.

Вісічки, штампіки, атласна стрічка (Танюшо, Надюшо, дякую за подарунки!).
Завтра покажу, як ми з дитиною розважалися акварельними спреями, фарбами та штампами :)))


P.S.  Забула написати, що ідею створення альбому саме такого формату, 20х15 см, я взяла з відео-МК Аїди Гадильшиної.  Для такого новачка в скрапі, як я, цей МК став дуже корисним.
Blog Widget by LinkWithin

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...