пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Іржа/Rust

rusty gears

Усім привіт!
Я сьогодні з серією АТС "Гараж". Зробила її по 3 завданню СП "Від цеглин до зірок". Вибрала маленькі об"єкти, щоб поекспериментувати з іржою. 
№1.
rusty gears
Першу АТС-ку зробила вже знайомим мені способом за допомогою трафарету Фабрики Декору та металіків ScrapEgo. Окрім саме "металевих" міді та бронзи використала "Аметист" - подобається, як він відтіняє основні фарби. 
rusty gears

 №2. Ключ - серце будь-якого процесу в гаражі;).
rusty gears
Зробила його спочатку просто акриловими фарбами  - коричневою та оранжевою. Досить непогано вийшло. Та опісля передумала і затонувала металіками. Іржа буває різного кольору, навіть жовта, залежить від металу та покриття.
№3.
rusty gears
Надихнув бірюзовий колір з гранжевої дошки "Вензелика". Спробувала наносити на саму основу віск MHP "Розовый в золоте".  До воску треба призвичаїтися. На такому маленькому клаптику  (без шестерень) забракло простору для маневру.
rusty gears
Що можу сказати по цьому етапу. Олесін спосіб імітувати іржу дійсно незвичний. От я замовила вказані топінги, а спреї - ні. Подумала, що обійдуся розведеною акриловою фарбою, та нічого не вийшло))). Тільки попсувала матеріали (правда, набула досвід:). 
Банер проекту:
ATC зроблені на 2мм картоні і вільні для обміну.
Використані матеріали: трафарети Фабрики Декору "Стімпанк", "Кракелюри", Євгенії Курдибановської, фарби-металіки Scrap-Ego "Аметист", "Антична бронза", "Мідь",  текстурна паста 3D Plastic Matt чорна від MyHobbyPoint, паста-віск Metal Patina "Розовый в золоте", шестерні від "Вензелика".
Хочу додати кілька слів про продукцію MHP. Хоча я не розпробувала ще вміст усіх одержаних баночок, і може він не поступається західним аналогам. АЛЕ! Ніде не бачила, щоб назву кольору писали шрифтом 0,7 мм! На деяких баночках взагалі немає ніяких відміток. Я б порадила виробнику не економити так на папері (и на зрении потребителей) та розробити трохи інший дизайн для етикеток. І ще: англійською, якою продубльовано назви на етикетках, слово "Metal" пишеться з однією L (а слово "metallic" з двома). Я не прискіпуюсь, просто люблю точність :)))  Коли продукція розрахована і на закордонного покупця, ставлення до перекладу має бути відповідним.
Blog Widget by LinkWithin

10 коментарів:

 1. Какие красочные малышки! Спасибо за участие от блога Вензелик)

  ВідповістиВидалити
 2. Ната, очень красивые карточки, бирюзовая мой фаворит, обожаю этот цвет.

  ВідповістиВидалити
 3. Очень классные АТСки! Спасибо от Фабрики Декору за участие!

  ВідповістиВидалити
 4. Классные АТСки!!!! Мне №2!!! Суперская ржавчина!!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...